Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Bloemen - pioenrozen gemengd
Boeket gemaakt van rode, witte en roze pioenrozen. Bloemen zijn een ..Vanaf € 44.99 -
Bloemen - pioenrozen gemengd
Boeket gemaakt van rode, witte en roze pioenrozen. Bloemen zijn een ..Vanaf € 44.99 -
Bloemen - pioenrozen gemengd
Boeket gemaakt van rode, witte en roze pioenrozen. Bloemen zijn een ..Vanaf € 44.99 -
Boeket 'lovely pink'
Prachtig boeket in roze kleuren. Doordat het boeket in groepen is ..Vanaf € 34.95 -
Single rose 'oman'
Een leuke manier om je geliefde te verrassen! Een prachtige rode roos ..Vanaf € 25.00 -
Boeket 'red special'
Mooi, rond groepsboeket in dé liefdeskleur. Leuk om te geven in ..Vanaf € 34.95 -
Fleurige phalaenopsis orchidee
Niemand kan om deze orchidee heen! De kleurschakeringen van de bloembladen ..Vanaf € 37.50 -
Rhipsalis cassuta (4 stuks)
Verzorging: De Rhipsalis is net zoals de overige planten in deze categorie ..Vanaf € 16.95 -
Philadelphus 'virginal' (boerenjasmijn) 125/150 cm
Philadelphus 'Virginal' is een Boerenjasmijn met witte gevulde ..Vanaf € 34.40 -
Philadelphus 'virginal' (boerenjasmijn) 125/150 cm
Philadelphus 'Virginal' is een Boerenjasmijn met witte gevulde ..Vanaf € 34.40 -
Viburnum burkwoodii (sneeuwbal) 200/250 cm
Viburnum burkwoodii is een grote heester. Deze Sneeuwbal behoudt zijn ..Vanaf € 130.90 -
Viburnum burkwoodii (sneeuwbal) 200/250 cm
Viburnum burkwoodii is een grote heester. Deze Sneeuwbal behoudt zijn ..Vanaf € 130.90 -
Prunus lusitanica (portugese laurier) 125/150 cm
Prunus lusitanica (Potugese Laurier) wordt in ons land steeds ..Vanaf € 90.75 -
Prunus lusitanica (portugese laurier) 125/150 cm
Prunus lusitanica (Potugese Laurier) wordt in ons land steeds ..Vanaf € 90.75
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Boeket 'all mixed roses'
Prachtig geschikt, rond boeket van gemengde rozen in allerlei kleuren ..Vanaf € 29.95 -
Voor jou chocolade
Voor jou chocolade 100gr "Lachebekjes" Lachebekjes breed toepasbaar voor ..Vanaf € 4.50 -
Chamaecyparis lawsoniana 'golden wonder' (cypres) 80-+ cm
Chamaecyparis lawsoniana 'Golden Wonder' is een compact groeiende conifeer ..Vanaf € 12.05 -
Chamaecyparis lawsoniana 'golden wonder' (cypres) 80-+ cm
Chamaecyparis lawsoniana 'Golden Wonder' is een compact groeiende conifeer ..Vanaf € 12.05 -
Fagus sylvatica (beukenhaag) 40/60 cm
De beukenhaag is een van de meest aangeplante en bekende ..Vanaf € 2.75 -
Fagus sylvatica (beukenhaag) 40/60 cm
De beukenhaag is een van de meest aangeplante en bekende ..Vanaf € 2.75 -
Ilex aquifolium 'argentea marginata' (hulst) 60/80 cm.
Ilex aquifolium ´Argentea Marginata´ is een bladhoudende bonte ..Vanaf € 26.55 -
Ilex aquifolium 'argentea marginata' (hulst) 60/80 cm.
Ilex aquifolium ´Argentea Marginata´ is een bladhoudende bonte ..Vanaf € 26.55