Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Zonnige sahara
Oranje rozen zien er nergens zo mooi uit als in dit compacte boeket! ..Vanaf € 22.50 -
Buxus sempervirens (buxus) 20/25 cm.
Buxus sempervirens is de meest aangeplante Buxus. De Buxus is zeer goed ..Vanaf € 1.10 -
Buxus sempervirens (buxus) 20/25 cm.
Buxus sempervirens is de meest aangeplante Buxus. De Buxus is zeer goed ..Vanaf € 1.10 -
Callicarpa bodinieri 'profusion' (schoonvrucht) 60/80 cm.
Callicarpa bodinieri 'Profusion' is een zeer gewaardeerde heester. In het ..Vanaf € 21.95 -
Callicarpa bodinieri 'profusion' (schoonvrucht) 60/80 cm.
Callicarpa bodinieri 'Profusion' is een zeer gewaardeerde heester. In het ..Vanaf € 21.95 -
Foeniculum vulgare (venkel) p9
Foeniculum vulgare (Venkel) kunt u in diverse gerechten toepassen. ..Vanaf € 1.40 -
Foeniculum vulgare (venkel) p9
Foeniculum vulgare (Venkel) kunt u in diverse gerechten toepassen. ..Vanaf € 1.40 -
Salix sepulcralis 'chrysocoma' (treurwilg) 30/35 cm
Salix sepulcralis 'Chrysocoma' is de bekende treurwilg die u veel langs ..Vanaf € 840.95 -
Salix sepulcralis 'chrysocoma' (treurwilg) 30/35 cm
Salix sepulcralis 'Chrysocoma' is de bekende treurwilg die u veel langs ..Vanaf € 840.95 -
Weigela florida 'variegata' (weigela) 50/60 cm.
Weigela florida 'Variegata' is een heester met witbonte bladeren. De ..Vanaf € 10.85 -
Weigela florida 'variegata' (weigela) 50/60 cm.
Weigela florida 'Variegata' is een heester met witbonte bladeren. De ..Vanaf € 10.85 -
Musa basjoo (bananenboom) 60/80 cm.
Musa basjoo (Bananenboom) is de meest winterharde banaan die er ..Vanaf € 59.90 -
Musa basjoo (bananenboom) 60/80 cm.
Musa basjoo (Bananenboom) is de meest winterharde banaan die er ..Vanaf € 59.90 -
Viburnum tinus 'eve price' (sneeuwbal) 40/50 cm.
Viburnum tinus 'Eve Price' is een populaire groenblijvende heester, bloeit ..Vanaf € 23.30 -
Viburnum tinus 'eve price' (sneeuwbal) 40/50 cm.
Viburnum tinus 'Eve Price' is een populaire groenblijvende heester, bloeit ..Vanaf € 23.30
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Single rose 'indonesia'
Een leuke manier om je geliefde te verrassen! Een prachtige rode roos ..Vanaf € 35.00 -
Roze lelie droom
Voor alle lelieliefhebbers! Een ruimhartig boeket van roze lelies met ..Vanaf € 19.50 -
Rouwarrangement 'bewondering'
Een kleurrijke compositie, voor een gewaardeerd persoon. Dit ..Vanaf € 120.00 -
I love you cadeau
I love you cadeau met grote bruine knuffel van 45cm (Happy Horse) Door ..Vanaf € 45.95 -
Elho pure round antraciet (dia. 60cm en hgt 54cm)
De Elho Pure Round is de tijdloze en must have voor iedere planten ..Vanaf € 79.95 -
Schefflera gold capella op gevlochten stam 150 cm. (kamerplant)
Herkomst: Schefflera is familie van de klimop (Araliaceae) en groeit van ..Vanaf € 32.00 -
Cupressocyparis leylandii (snelgroeiende haagconifeer) 60/80 cm.
Cupressocyparis leylandii (haagconifeer) is de snelst groeiende conifeer, ..Vanaf € 8.55 -
Cupressocyparis leylandii (snelgroeiende haagconifeer) 60/80 cm.
Cupressocyparis leylandii (haagconifeer) is de snelst groeiende conifeer, ..Vanaf € 8.55 -
Juniperus media 'mint julep' (jeneverbes) 30/40 cm.
Conifeer met een breed spreidende groeiwijze. Hoogte circa 1 m, breedte ..Vanaf € 9.15 -
Juniperus media 'mint julep' (jeneverbes) 30/40 cm.
Conifeer met een breed spreidende groeiwijze. Hoogte circa 1 m, breedte ..Vanaf € 9.15