Aster 'heinz richard' (aster) p9
Aster 'Heinz Richard' (Aster) de in het voorjaar bloeiende Asters zijn goede rotsplanten. De zomer- en herfstbloeiers zijn onmisbaar voor elke tuin. Rose.
Latijnse naam:
Maat:
Groenblijvend :
Hoogte tot :
Bloeikleur :
Bloeitijd :
Bezorgtijd: jaarrond
Bezorgkosten: 0.00
Aster 'heinz richard' (aster) p9 koop je o.a bij
-
Acaena microphylla 'kupferteppich' (stekelnootje) p9
Acaena microphylla 'Kupferteppich' (stekelnootje) is een groenblijvende ..Vanaf € 1.30 -
Acaena microphylla 'kupferteppich' (stekelnootje) p9
Acaena microphylla 'Kupferteppich' (stekelnootje) is een groenblijvende ..Vanaf € 1.30 -
Acanthus mollis (stekelige berenklauw) p9
Acanthus mollis (Stekelige Berenklauw)is een decoratieve borderplant, met ..Vanaf € 1.85 -
Acanthus mollis (stekelige berenklauw) p9
Acanthus mollis (Stekelige Berenklauw)is een decoratieve borderplant, met ..Vanaf € 1.85 -
Achillea 'coronation gold' (duizendblad) p9
Achillea 'Coronation Gold' (Duizendblad) is een goede snijbloem. De bloem ..Vanaf € 1.85 -
Achillea 'coronation gold' (duizendblad) p9
Achillea 'Coronation Gold' (Duizendblad) is een goede snijbloem. De bloem ..Vanaf € 1.85
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Rouwbiedermeier 'white roses'
Prachtig rond rouwarrangement met witte roosjes en veronica.Vanaf € 115.00 -
Single rose 'united states'
Een leuke manier om je geliefde te verrassen! Een prachtige rode roos ..Vanaf € 38.00 -
Boeket 'roses switzerland'
Boeket met 12 rode rozen. U kunt een prijskeuze maken afhankelijk van de ..Vanaf € 60.00 -
Romantic rhapsody
Een tango van bordeauxrode, rode, roze en paarse rozen, gerbera's en ..Vanaf € 23.00 -
Fruitmand met smile heliumballon
Fruitmand 39cm met smile heliumballon van 45cm Onze fruitmanden worden ..Vanaf € 46.95 -
Together vase round
Dit mooie produkt is vervaardigd uit elektrolytisch verzinkte staalplaten. ..Vanaf € 49.95 -
Vriesea gigantea
Herkomst: De Vriesea behoort tot de bromelia en is van oorsprong een echte ..Vanaf € 69.00 -
Bloempot lechuza cubico all inclusive set zilver 40
De Lechuza Cubico verenigt elegantie en schoonheid met eenvoudig gebruik ..Vanaf € 149.95 -
Berberis julianae (zuurbes) 40/60 cm.
Berberis julianae is een dicht vertakte wintergroene heester. Het is een ..Vanaf € 11.20 -
Berberis julianae (zuurbes) 40/60 cm.
Berberis julianae is een dicht vertakte wintergroene heester. Het is een ..Vanaf € 11.20 -
Liriodendron tulipifera (tulpenboom) 30/35 cm
Liriodendron tulipifera (Tulpenboom) is een boom die snel groeit en een ..Vanaf € 1203.95 -
Liriodendron tulipifera (tulpenboom) 30/35 cm
Liriodendron tulipifera (Tulpenboom) is een boom die snel groeit en een ..Vanaf € 1203.95 -
Osmanthus burkwoodii (schijnhulst) 50/60 cm.
Osmanthus burkwoodii is een mooie compact groeiende wintergroene ..Vanaf € 16.50 -
Osmanthus burkwoodii (schijnhulst) 50/60 cm.
Osmanthus burkwoodii is een mooie compact groeiende wintergroene ..Vanaf € 16.50 -
Pyrus communis (wilde perenboom) 12/14 cm
Pyrus communis is een middelmatig sterke groeier. Vruchtbaarheid is goed ..Vanaf € 313.05 -
Pyrus communis (wilde perenboom) 12/14 cm
Pyrus communis is een middelmatig sterke groeier. Vruchtbaarheid is goed ..Vanaf € 313.05 -
Vitis vinifera (druif, hoogstam) 14/16 cm
Deze druif is gekweekt als hoogstamboom. Latijnse naam: Maat: ..Vanaf € 453.75 -
Vitis vinifera (druif, hoogstam) 14/16 cm
Deze druif is gekweekt als hoogstamboom. Latijnse naam: Maat: ..Vanaf € 453.75 -
Yucca filamentosa 'bright edge' (palmlelie) 30/40 cm.
Yucca filamentosa 'Bright Edge' (Palmlelie) is een exotische plant die wel ..Vanaf € 39.35 -
Yucca filamentosa 'bright edge' (palmlelie) 30/40 cm.
Yucca filamentosa 'Bright Edge' (Palmlelie) is een exotische plant die wel ..Vanaf € 39.35 -
Delphinium 'summer skies' (ridderspoor) p9
Delphinium 'Summer Skies' kent u met de Nederlandse naam Ridderspoor en is ..Vanaf € 1.60 -
Delphinium 'summer skies' (ridderspoor) p9
Delphinium 'Summer Skies' kent u met de Nederlandse naam Ridderspoor en is ..Vanaf € 1.60 -
Phyllostachys aurea (bamboe) 500/600 cm
Phyllostachys aurea is een woekerende bamboe. Phyllostachys aurea vormt de ..Vanaf € 574.75 -
Phyllostachys aurea (bamboe) 500/600 cm
Phyllostachys aurea is een woekerende bamboe. Phyllostachys aurea vormt de ..Vanaf € 574.75 -
Phyllostachys nigra (bamboe) 800/1000cm
Phyllostachys nigra is een woekerende bamboe. Phyllostachys nigra vormt de ..Vanaf € 2050.95 -
Phyllostachys nigra (bamboe) 800/1000cm
Phyllostachys nigra is een woekerende bamboe. Phyllostachys nigra vormt de ..Vanaf € 2050.95