Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Schitterende rode tulpen
Een levendig geheel van frisse, helderrode tulpen voor een warme lente!Vanaf € 22.00 -
Koraalhout (middel)
Koraalhout.Diameter ca. 50 cm en ca. 35 cm hoog.Het betreft hier een ..Vanaf € 39.95 -
Peperomia obtusifolia (6 stuks)
De Peperomia is een uitermate gemakkelijk te verzorgen kamerplant en kan ..Vanaf € 24.95 -
Clematis rood
Van oorsprong komt de Clematis rood 'Bosrank' uit Europa. Deze Bosrank is ..Vanaf € 4.05 -
Taxus media 'hicksii' (taxus) 30/40 cm.
Taxus media 'Hicksii' groeit smal zuilvormig omhoog. Taxus media 'Hicksii' ..Vanaf € 9.50 -
Taxus media 'hicksii' (taxus) 30/40 cm.
Taxus media 'Hicksii' groeit smal zuilvormig omhoog. Taxus media 'Hicksii' ..Vanaf € 9.50 -
Carpinus betulus 'fastigiata' (haagbeuk als cilinderboom) 350/400 cm
Carpinus betulus 'Fastigiata' gesnoeid in cilindervorm. Latijnse naam: ..Vanaf € 1050.00 -
Carpinus betulus 'fastigiata' (haagbeuk als cilinderboom) 350/400 cm
Carpinus betulus 'Fastigiata' gesnoeid in cilindervorm. Latijnse naam: ..Vanaf € 1050.00 -
Euonymus alatus (kardinaalshoed) 150/175 cm
Euonymus alatus is een schitterende struik, waarvan de bladeren in de ..Vanaf € 97.90 -
Euonymus alatus (kardinaalshoed) 150/175 cm
Euonymus alatus is een schitterende struik, waarvan de bladeren in de ..Vanaf € 97.90 -
Eupatorium cannabinum 'plenum' (leverkruid) p9
Eupatorium cannabinum 'Plenum' (Leverkruid) is een effectvolle plant. Voor ..Vanaf € 1.85 -
Eupatorium cannabinum 'plenum' (leverkruid) p9
Eupatorium cannabinum 'Plenum' (Leverkruid) is een effectvolle plant. Voor ..Vanaf € 1.85 -
Phlomis fruticosa (viltkruid) p9
Phlomis fruticosa Viltkruid is een zomerbloeiende plant met sierlijke ..Vanaf € 1.55 -
Phlomis fruticosa (viltkruid) p9
Phlomis fruticosa Viltkruid is een zomerbloeiende plant met sierlijke ..Vanaf € 1.55 -
Chamaerops humilis (dwergpalm) 60/80 cm.
Chamaerops humilis kan in de volle grond enkele graden vorst verdragen. ..Vanaf € 90.75
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Bloemen - moederdag boeket rood
Bedank je moeder met dit liefdevolle rode boeket voor alles wat zij voor ..Vanaf € 40.00 -
Bloemen - moederdag boeket rood
Bedank je moeder met dit liefdevolle rode boeket voor alles wat zij voor ..Vanaf € 40.00 -
Bloemen - moederdag boeket rood
Bedank je moeder met dit liefdevolle rode boeket voor alles wat zij voor ..Vanaf € 40.00 -
Rouwbiedermeier 'yellow roses'
Fraai bloemstuk in gele tinten, voor wie wat anders wil dan wit.Vanaf € 95.00 -
Wonderschone witte rozen
Er zijn maar weinig dingen verfijnder dan een boeket van glanzende, witte ..Vanaf € 50.00 -
Rouwboeket 'voortdurendende passie'
Eeuwigdurende passie, voor eeuwigdurende liefde. Dit rouwboeket is ..Vanaf € 49.50 -
Helium ballon happy birthday - it's your day
Zoekt u een helium ballon voor een verjaardag? Geef een orginele helium ..Vanaf € 9.95 -
Chamaecyparis obtusa 'nana gracilis' (dwergcypres) 25/30 cm.
Chamaecyparis obtusa 'Nana Gracilis' is een dwergvorm met een compacte , ..Vanaf € 23.60 -
Chamaecyparis obtusa 'nana gracilis' (dwergcypres) 25/30 cm.
Chamaecyparis obtusa 'Nana Gracilis' is een dwergvorm met een compacte , ..Vanaf € 23.60 -
Phlox paniculata 'white admiral' (vlambloem) p9
Phlox paniculata 'White Admiral' vormt geurige zuivere witte bloemen in de ..Vanaf € 1.70 -
Phlox paniculata 'white admiral' (vlambloem) p9
Phlox paniculata 'White Admiral' vormt geurige zuivere witte bloemen in de ..Vanaf € 1.70 -
Picea pungens 'hoopsii' (spar) 300/325cm
Kleine, dicht opgaande, breed pyramidaalvormige boom. Jaarlijkse groei ..Vanaf € 1687.95 -
Picea pungens 'hoopsii' (spar) 300/325cm
Kleine, dicht opgaande, breed pyramidaalvormige boom. Jaarlijkse groei ..Vanaf € 1687.95