Aster 'apollo' (aster) p9
Aster 'Apollo' (Aster) is een lage, herfstbloeiende, kussenvormende, compacte aster.Erg geschikt voor toepassing vooraan in de border, kleine tuinen.In de zomer vormen ze een mooi groen kussen en in de herfst bloeien ze nog eens rijk in het wit.
De bloeitijd is van augustus tot in oktober.Aster 'Apollo' houdt van de volle zon - halfschaduw met een
vruchtbare, koele, vochtige maar goed doorlatende grond.Geef de planten een mulchlaag om de bodem tegen uitdrogen te beschermen.
Latijnse naam:
Maat:
Groenblijvend :
Hoogte tot :
Bloeikleur :
Bloeitijd :
Bezorgtijd: jaarrond
Bezorgkosten: 0.00
Aster 'apollo' (aster) p9 koop je o.a bij
-
Acaena microphylla 'kupferteppich' (stekelnootje) p9
Acaena microphylla 'Kupferteppich' (stekelnootje) is een groenblijvende ..Vanaf € 1.30 -
Acaena microphylla 'kupferteppich' (stekelnootje) p9
Acaena microphylla 'Kupferteppich' (stekelnootje) is een groenblijvende ..Vanaf € 1.30 -
Acanthus mollis (stekelige berenklauw) p9
Acanthus mollis (Stekelige Berenklauw)is een decoratieve borderplant, met ..Vanaf € 1.85 -
Acanthus mollis (stekelige berenklauw) p9
Acanthus mollis (Stekelige Berenklauw)is een decoratieve borderplant, met ..Vanaf € 1.85 -
Achillea 'coronation gold' (duizendblad) p9
Achillea 'Coronation Gold' (Duizendblad) is een goede snijbloem. De bloem ..Vanaf € 1.85 -
Achillea 'coronation gold' (duizendblad) p9
Achillea 'Coronation Gold' (Duizendblad) is een goede snijbloem. De bloem ..Vanaf € 1.85
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Rode rozen magie
Een verfijnd, laag arrangement vol klasse en harmonie. Prachtige rode ..Vanaf € 49.00 -
Bestseller phalaenopsis orchidee
Een subtiel witte orchidee (als een orchidee al subtiel kan zijn), ..Vanaf € 22.50 -
Beste keuze witte phalaenopsis
Soepele witte en lichtroze orchideeën, geplant in een contrasterende ..Vanaf € 39.50 -
Elho pure soft round wit (dia. 30cm en h. 24cm)
De Elho Pure Soft Round is met haar zachte vormgeving gegarandeerd ..Vanaf € 14.50 -
Plantenbak lechuza quadro ls all inclusive set antraciet 50
Ook de populaire Lechuza Quadro vorm is vanaf het voorjaar 2013 ..Vanaf € 114.95 -
Cornus florida 'rubra' (amerikaanse kornoelje) 175/200 cm
Cornus florida 'Rubra' is een grote Kornoelje. Hij bereikt een hoogte van ..Vanaf € 385.00 -
Cornus florida 'rubra' (amerikaanse kornoelje) 175/200 cm
Cornus florida 'Rubra' is een grote Kornoelje. Hij bereikt een hoogte van ..Vanaf € 385.00 -
Magnolia 'susan' (beverboom) 175/200 cm
Magnolia 'Susan' is een Beverboom met een zeer donkere bloem. Magnolia ..Vanaf € 259.55 -
Magnolia 'susan' (beverboom) 175/200 cm
Magnolia 'Susan' is een Beverboom met een zeer donkere bloem. Magnolia ..Vanaf € 259.55 -
Malus domestica 'granny smith' (appelboom) halfstam
Malus domestica 'Granny Smith' krijgt een ronde, groene vrucht. Stevig, ..Vanaf € 33.30 -
Malus domestica 'granny smith' (appelboom) halfstam
Malus domestica 'Granny Smith' krijgt een ronde, groene vrucht. Stevig, ..Vanaf € 33.30 -
Phlox paniculata 'amethyst' (vlambloem) p9
Phlox paniculata 'Amethyst' Vlambloem bloeit met parsblauwe bloemen. Phlox ..Vanaf € 1.75 -
Phlox paniculata 'amethyst' (vlambloem) p9
Phlox paniculata 'Amethyst' Vlambloem bloeit met parsblauwe bloemen. Phlox ..Vanaf € 1.75 -
Pinus nigra nigra (oostenrijkse bergden) 300/350 cm
Pinus nigra nigra is de Oostenrijkse den. De hoogte na 10 jaar is 10 m. De ..Vanaf € 816.75 -
Pinus nigra nigra (oostenrijkse bergden) 300/350 cm
Pinus nigra nigra is de Oostenrijkse den. De hoogte na 10 jaar is 10 m. De ..Vanaf € 816.75 -
Taxus baccata 'summergold' (taxus) 40/50 cm.
Taxus baccata 'Summergold' is een wintergroene conifeer met een compacte, ..Vanaf € 18.15 -
Taxus baccata 'summergold' (taxus) 40/50 cm.
Taxus baccata 'Summergold' is een wintergroene conifeer met een compacte, ..Vanaf € 18.15 -
Thuja orientalis 'aurea nana' (levensboom) 60/70 cm
Compact groeiende conifeer. Wintergroen. Ovaalvormige groeiwijze. Hoogte ..Vanaf € 107.70 -
Thuja orientalis 'aurea nana' (levensboom) 60/70 cm
Compact groeiende conifeer. Wintergroen. Ovaalvormige groeiwijze. Hoogte ..Vanaf € 107.70 -
Taxus baccata (taxus als pyramide) 140/150 cm
Taxus baccata in ronde pyramidevorm. Latijnse naam: Maat: ..Vanaf € 260.15 -
Taxus baccata (taxus als pyramide) 140/150 cm
Taxus baccata in ronde pyramidevorm. Latijnse naam: Maat: ..Vanaf € 260.15