Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Bloemen - boeket 'een meisje!' l
Dit schattige boeket is speciaal samengesteld om de geboorte van een ..Vanaf € 28.49 -
Bloemen - boeket 'een meisje!' l
Dit schattige boeket is speciaal samengesteld om de geboorte van een ..Vanaf € 28.49 -
Bloemen - boeket 'een meisje!' l
Dit schattige boeket is speciaal samengesteld om de geboorte van een ..Vanaf € 28.49 -
Rouwboeket 'dominican rep.'
Fraai rouwboeket, wordt vaak bij de nabestaanden bezorgd, zowel voor als ..Vanaf € 62.50 -
Anthurium red today
Prachtige bloeiende plant voor binnen met rode bloemen. Compleet met ..Vanaf € 30.50 -
Recht uit het hart rozen
De rode rozen in dit prachtige boeket vormen een perfecte combinatie met ..Vanaf € 45.50 -
Rouwarrangement 'mijn liefde'
Slaap zacht, mijn liefje. Dit rouwarrangement heeft de vorm van een ..Vanaf € 125.00 -
Modern herfstboeket met hortensia
Als u een modern herfstboeket wilt laten bezorgen bestel dan dit ..Vanaf € 22.50 -
Bloempot lechuza deltini all inclusive set taupe 14
Bij Lechuza houdt de professionele groenvoorziening voor binnenruimtes ..Vanaf € 15.95 -
Bloempot lechuza diamante all inclusive set zwart 40
De buitengewone oppervlaktestructuur van de Lechuza Diamante laat met zijn ..Vanaf € 157.85 -
Bloempot lechuza classico ls all inclusive set zilver 50
Met een enkele handeling vervangt u de volledige beplanting. ..Vanaf € 93.95 -
Hibiscus syriacus 'red heart' (altheastruik) 60/80 cm.
Hibiscus syriacus 'Red Heart' is de kleinste Hibiscus uit het ..Vanaf € 21.45 -
Hibiscus syriacus 'red heart' (altheastruik) 60/80 cm.
Hibiscus syriacus 'Red Heart' is de kleinste Hibiscus uit het ..Vanaf € 21.45
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Boeket 'roses jordan peak period'
Boeket met 12 rode rozen. U kunt een prijskeuze maken afhankelijk van de ..Vanaf € 80.00 -
Wijnarrangement 'schoonheid today'
Prachtig sierlijk wijnarrangement met een wijn naar keuze. U kunt bij de ..Vanaf € 85.00 -
Bounty boeket
Een mild en zacht boeket in abrikoos- en champagnetinten, bestaande uit ..Vanaf € 27.00 -
Lelie verlangen
Een extravagant boeket van grote, lichtgele lelies. Kleine oranje en ..Vanaf € 30.00 -
Perfecte roze rozen boeket
En toen waren er rozen! Een ongekend fris boeket van felroze rozen om uw ..Vanaf € 55.00 -
Staande grote stephanotis
Een ambitieuze, houtachtige klimplant in een mauve, glazen vaas, ..Vanaf € 34.50 -
Agapanthus blauw
Van oorsprong komt de Agapanthus blauw 'Afrikaanse Lelie' uit Zuid-Afrika. ..Vanaf € 3.10 -
Campsis radicans 'flava' (trompetbloem) 300/350 cm
Campsis radicans 'Flava' is een prachtig bloeiende klimplant. Campsis ..Vanaf € 108.30 -
Campsis radicans 'flava' (trompetbloem) 300/350 cm
Campsis radicans 'Flava' is een prachtig bloeiende klimplant. Campsis ..Vanaf € 108.30 -
Fagus sylvatica (beukenhaag) 175/200 cm
De beukenhaag is een van de meest aangeplante en bekende ..Vanaf € 18.75 -
Fagus sylvatica (beukenhaag) 175/200 cm
De beukenhaag is een van de meest aangeplante en bekende ..Vanaf € 18.75 -
Liquidambar styraciflua (amberboom) 12/14 cm
Liquidambar styraciflua is de gewone Amberboom, deze Amberboom groeit ..Vanaf € 190.60 -
Liquidambar styraciflua (amberboom) 12/14 cm
Liquidambar styraciflua is de gewone Amberboom, deze Amberboom groeit ..Vanaf € 190.60 -
Liriodendron tulipifera (tulpenboom) 6/8 cm
Liriodendron tulipifera (Tulpenboom) is een boom die snel groeit en een ..Vanaf € 47.95 -
Liriodendron tulipifera (tulpenboom) 6/8 cm
Liriodendron tulipifera (Tulpenboom) is een boom die snel groeit en een ..Vanaf € 47.95 -
Picea abies 'ohlendorffii' (spar) 60/80 cm.
Zeer compact groeiende dwergconifeer. Wintergroen. Bolvormige groeiwijze, ..Vanaf € 52.65 -
Picea abies 'ohlendorffii' (spar) 60/80 cm.
Zeer compact groeiende dwergconifeer. Wintergroen. Bolvormige groeiwijze, ..Vanaf € 52.65