Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Colorado springs
Een boeket van subtiel oranje rozen. Abrikooskleurige gerbera's en ..Vanaf € 18.50 -
Bloeiende bougainville
Supermagenta! De bougainville staat bekend om zijn weerstand tegen ziektes ..Vanaf € 25.00 -
Fruitmand met to cheer you heliumballon
Fruitmand 39cm met to cheer you heliumballon van 45cm Onze fruitmanden ..Vanaf € 46.95 -
Ficus alii (kamerplant)
Herkomst: Al meer dan duizend jaar groeit de Ficus in tropische en ..Vanaf € 75.00 -
Magnolia 'susan' (beverboom) 175/200 cm
Magnolia 'Susan' is een Beverboom met een zeer donkere bloem. Magnolia ..Vanaf € 259.55 -
Magnolia 'susan' (beverboom) 175/200 cm
Magnolia 'Susan' is een Beverboom met een zeer donkere bloem. Magnolia ..Vanaf € 259.55 -
Philadelphus coronarius (boerenjasmijn) 40/50 cm.
Philadelphus coronarius is de gewone Boerenjasmijn. Deze Boerenjasmijn ..Vanaf € 5.30 -
Philadelphus coronarius (boerenjasmijn) 40/50 cm.
Philadelphus coronarius is de gewone Boerenjasmijn. Deze Boerenjasmijn ..Vanaf € 5.30 -
Prunus laurocerasus 'caucasica' (laurier) 150/175 cm
Prunus Caucasica (laurier) is een uitstekende wintergroene ..Vanaf € 36.25 -
Prunus laurocerasus 'caucasica' (laurier) 150/175 cm
Prunus Caucasica (laurier) is een uitstekende wintergroene ..Vanaf € 36.25 -
Robinia pseudoacacia 'umbraculifera' (bolacacia) 6/8 cm
Robinia pseudoacacia 'Umbraculifera' (bolacacia) is een mooie compact ..Vanaf € 63.55 -
Robinia pseudoacacia 'umbraculifera' (bolacacia) 6/8 cm
Robinia pseudoacacia 'Umbraculifera' (bolacacia) is een mooie compact ..Vanaf € 63.55 -
Liriope muscari 'variegata' (leliegras) -
Liriope muscari 'Variegata' Leliegras is een aparte schaduwplanten met ..Vanaf € 42.85 -
Liriope muscari 'variegata' (leliegras) -
Liriope muscari 'Variegata' Leliegras is een aparte schaduwplanten met ..Vanaf € 42.85 -
Acer palmatum 'bloodgood' (japanse esdoorn) 80/100 cm.
Acer palmatum 'Bloodgood' is een verticaal groeiende Japanse ..Vanaf € 46.75 -
Acer palmatum 'bloodgood' (japanse esdoorn) 80/100 cm.
Acer palmatum 'Bloodgood' is een verticaal groeiende Japanse ..Vanaf € 46.75
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Rouwboeket 'sympathy hong kong'
Fraai rouwboeket, wordt vaak bij de nabestaanden bezorgd, zowel voor als ..Vanaf € 52.50 -
Rouwbiedermeier 'stylish white'
Prachtig stijlvol rouwarrangement met witte rozen, gipskruid en eucalyptus.Vanaf € 100.00 -
Purple passion
Een alom gewaardeerd boeket van paarse bloemen, geschikt voor iedereen en ..Vanaf € 43.50 -
Hot pink orchidee
Een uiterst indrukwekkende orchidee met felpaars/rood in het midden, een ..Vanaf € 29.50 -
Pooh ballon
Pooh knuffel hart ballon 45cm Onze ballonnen worden gevuld met helium wat ..Vanaf € 8.95 -
Dracaena bicolor (2 stammen) in hydrocultuur
Standplaats: Bij voorkeur een lichte plek of een plek met indirect ..Vanaf € 19.00 -
Rhipsalis cassuta (4 stuks)
Verzorging: De Rhipsalis is net zoals de overige planten in deze categorie ..Vanaf € 16.95 -
Vaas rochelle black hgt. 43,5 cm.
Vaas Rochelle black hgt. 43,5 cm.Kleur zwart. De hoogte is 43,5 cm en de ..Vanaf € 69.95 -
Acer platanoides 'globosum' (bolesdoorn) 10/12 cm
Acer platanoides 'Globosum' (Bolesdoorn) is een bekende Bolboom. In april ..Vanaf € 36.85 -
Acer platanoides 'globosum' (bolesdoorn) 10/12 cm
Acer platanoides 'Globosum' (Bolesdoorn) is een bekende Bolboom. In april ..Vanaf € 36.85 -
Ginkgo biloba (japanse notenboom) 16/18 cm
Ginkgo biloba (Japanse notenboom) is een langzaam groeiende boom met zeer ..Vanaf € 393.25 -
Ginkgo biloba (japanse notenboom) 16/18 cm
Ginkgo biloba (Japanse notenboom) is een langzaam groeiende boom met zeer ..Vanaf € 393.25 -
Ligustrum ovalifolium 'aureum' (liguster) 30/40 cm.
Ligustrum ovalifolium 'Aureum' is de geel-bonte vorm, is wat minder sterk ..Vanaf € 8.65 -
Ligustrum ovalifolium 'aureum' (liguster) 30/40 cm.
Ligustrum ovalifolium 'Aureum' is de geel-bonte vorm, is wat minder sterk ..Vanaf € 8.65