Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Rouwboeket 'sympathy luxemburg'
Prachtig rouwboeket, wordt vaak bij de nabestaanden bezorgd, zowel voor ..Vanaf € 75.00 -
Boeket 'roses dominican rep.'
Boeket met 12 rode rozen. Deze prijzen gelden niet in de afleverperiodes; ..Vanaf € 57.50 -
20 rode rozen
Prachtig cadeau om te krijgen; 20 fraaie rode rozen. Als dat geen liefde ..Vanaf € 40.00 -
Bestseller phalaenopsis orchidee
Een subtiel witte orchidee (als een orchidee al subtiel kan zijn), ..Vanaf € 27.50 -
Hedera helix pittsburgh hangplant 80 cm. (kamerplant)
De Hedera is misschien wel de meest gemakkelijke te verzorgen kamerplant ..Vanaf € 13.00 -
Buddleja davidii 'black knight' (vlinderstruik) 80/100 cm.
Buddleja davidii 'Black Knight' is een vlinderstruik met donkere ..Vanaf € 24.15 -
Buddleja davidii 'black knight' (vlinderstruik) 80/100 cm.
Buddleja davidii 'Black Knight' is een vlinderstruik met donkere ..Vanaf € 24.15 -
Ginkgo biloba (japanse notenboom) 10/12 cm
Ginkgo biloba (Japanse notenboom) is een langzaam groeiende boom met zeer ..Vanaf € 139.15 -
Ginkgo biloba (japanse notenboom) 10/12 cm
Ginkgo biloba (Japanse notenboom) is een langzaam groeiende boom met zeer ..Vanaf € 139.15 -
Picea pungens 'glauca' (spar) 30/40 cm.
Picea pungens 'Glauca' is een blauwspar met de volgende groeiwijze. Breed ..Vanaf € 15.15 -
Picea pungens 'glauca' (spar) 30/40 cm.
Picea pungens 'Glauca' is een blauwspar met de volgende groeiwijze. Breed ..Vanaf € 15.15 -
Fagus sylvatica 'dawyck purple' (rode zuilbeuk) 175/200 cm
Fagus sylvatica 'Dawyck Purple' (Rode zuilbeuk) is een traag groeiende ..Vanaf € 54.45
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Kaapse draai duo rood / rosé
Deze heerlijke Cinsaut Cabernet-Sauvignon en Rosé komen uit ..Vanaf € 19.95 -
Happy memories
Meer roze! Het gehele spectrum aan rozetinten wordt vertegenwoordigd in ..Vanaf € 42.50 -
Colour creation
Een avontuurlijk boeket van zonnebloemen, gerbera's en anjers in twee ..Vanaf € 53.00 -
Enige eustoma's
Eenvoudig in ontwerp maar ronduit indrukwekkend in uitwerking. Drie ..Vanaf € 19.50 -
Happy valentines day classic
Valentijnsdag ballon Happy Valentines Day Classic 45cm Een kaartje met ..Vanaf € 9.50 -
Clematis donkerblauw
Van oorsprong komt de Clematis donkerblauw 'Bosrank' uit Europa. Deze ..Vanaf € 4.05 -
Elho pure swing antraciet (dia. 59cm en hgt 32cm)
De Elho Pure Swing. Met dit revolutionaire model is een ideaal item voor ..Vanaf € 65.95 -
Pyrus communis 'clapp's favourite' (perenboom) 12/14 cm
Pyrus communis 'Clapp's Favourite' heeft grote vruchten, groen met rode ..Vanaf € 107.70 -
Pyrus communis 'clapp's favourite' (perenboom) 12/14 cm
Pyrus communis 'Clapp's Favourite' heeft grote vruchten, groen met rode ..Vanaf € 107.70 -
Cedrus deodara 'pendula' (treurceder) 150/175 cm
Cedrus deodara 'Pendula' (Treurceder) is een conifeer met breed treurende ..Vanaf € 211.75 -
Cedrus deodara 'pendula' (treurceder) 150/175 cm
Cedrus deodara 'Pendula' (Treurceder) is een conifeer met breed treurende ..Vanaf € 211.75