Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Bloemen - moederdag boeket luxe wit
Hier wordt elke moeder vrolijk van; luxe, wit boeket! Bloemen zijn een ..Vanaf € 25.00 -
Bloemen - moederdag boeket luxe wit
Hier wordt elke moeder vrolijk van; luxe, wit boeket! Bloemen zijn een ..Vanaf € 25.00 -
Bloemen - moederdag boeket luxe wit
Hier wordt elke moeder vrolijk van; luxe, wit boeket! Bloemen zijn een ..Vanaf € 25.00 -
Ballon cijfer '5'
Leuke heliumballon in de vorm van het cijfer '5'. Maak zelf de combinatie ..Vanaf € 11.95 -
Spring garden
Haal de natuur in huis met deze handgemaakte twijgenmand en een feest van ..Vanaf € 52.50 -
Groene tropen
Groen is het nieuwe zwart! Dat zou het tenminste moeten zijn, gezien dit ..Vanaf € 39.50 -
Hydrangea macrophylla 'teller pink' (hortensia) 25/30 cm.
Hydrangea macrophylla 'Teller Pink' is een hortensia met een platte roze ..Vanaf € 5.45 -
Hydrangea macrophylla 'teller pink' (hortensia) 25/30 cm.
Hydrangea macrophylla 'Teller Pink' is een hortensia met een platte roze ..Vanaf € 5.45 -
Taxus media 'hicksii' (taxus) 30/40 cm.
Taxus media 'Hicksii' groeit smal zuilvormig omhoog. Taxus media 'Hicksii' ..Vanaf € 6.55 -
Taxus media 'hicksii' (taxus) 30/40 cm.
Taxus media 'Hicksii' groeit smal zuilvormig omhoog. Taxus media 'Hicksii' ..Vanaf € 6.55 -
Olea europaea (olijf als struik) 60/80 cm.
Olea europaea (olijfboom) behoeft weinig uitleg ,de laatste jaren zijn er ..Vanaf € 35.70 -
Olea europaea (olijf als struik) 60/80 cm.
Olea europaea (olijfboom) behoeft weinig uitleg ,de laatste jaren zijn er ..Vanaf € 35.70 -
Quercus ilex (steeneik) 400/450 cm
Quercus ilex, de Steeneiken die op deze pagina worden aangeboden zijn ..Vanaf € 1324.35 -
Quercus ilex (steeneik) 400/450 cm
Quercus ilex, de Steeneiken die op deze pagina worden aangeboden zijn ..Vanaf € 1324.35 -
Geum rivale (nagelkruid) p9
Geum rivale nagelkruid is een groenblijvende planten, de meeste met een ..Vanaf € 1.55
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Bloemen - boeket roze paars xl
Dit mooie boeket is uitgevoerd met veel verschillende bloemen in ..Vanaf € 33.49 -
Bloemen - boeket roze paars xl
Dit mooie boeket is uitgevoerd met veel verschillende bloemen in ..Vanaf € 33.49 -
Bloemen - boeket roze paars xl
Dit mooie boeket is uitgevoerd met veel verschillende bloemen in ..Vanaf € 33.49 -
Boeket 'roses suriname peak period'
Boeket van 12 rode rozen. De getoonde prijs is voor de lengte medium. ..Vanaf € 77.50 -
Rouwarrangement 'eeuwige passie'
Eeuwigdurende liefde en passie. Dit rouwarrangement bestaat uit de mooiste ..Vanaf € 300.00 -
Perfecte roze rozen boeket
En toen waren er rozen! Een ongekend fris boeket van felroze rozen om uw ..Vanaf € 35.00 -
2x rhipsalis cassuta in pot gracka deep purple
Luxe pot plant combinatie in een pot uit de Gracka collection. De Gracka ..Vanaf € 29.95 -
Hedera groen (3 planten) in schaal gracka platinum.
Luxe pot plant combinatie in een pot uit de Gracka collection. De Gracka ..Vanaf € 29.95 -
Bloempot lechuza quadro all inclusive set zilver 43
Ook de populaire Lechuza Quadro vorm is vanaf het voorjaar 2013 ..Vanaf € 76.95 -
Kerstkrans groen. dia. 90cm
Kerstkrans groen.Diameter 90cm.Kunststof. Brandvertragend ..Vanaf € 44.95 -
Aesculus hippocastanum 'baumannii' (paardenkastanje) 40/45 cm
Aesculus hippocastanum 'Baumannii' (paardekastanje), is een grote boom die ..Vanaf € 2117.50 -
Aesculus hippocastanum 'baumannii' (paardenkastanje) 40/45 cm
Aesculus hippocastanum 'Baumannii' (paardekastanje), is een grote boom die ..Vanaf € 2117.50 -
Cupressocyparis leylandii (snelgroeiende haagconifeer) 700/800 cm
Cupressocyparis leylandii (haagconifeer) is de snelst groeiende conifeer, ..Vanaf € 833.70 -
Cupressocyparis leylandii (snelgroeiende haagconifeer) 700/800 cm
Cupressocyparis leylandii (haagconifeer) is de snelst groeiende conifeer, ..Vanaf € 833.70 -
Helenium bigelovii 'the bishop' (zonnekruid) p9
Helenium bigelovii 'The Bishop' zonnekruid is zeer geschikt voor de ..Vanaf € 1.85