Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Boeket 'roses chile peak period'
Boeket met 12 rode rozen. Deze prijzen gelden alleen in de volgende ..Vanaf € 95.00 -
Majestieuze phalaenopsis
Dit zijn enkele van de meer uitgesproken orchideeën van de ruim ..Vanaf € 29.50 -
Bloempot lechuza rondo all inclusive set zilver 40
De gracieuze potvorm van de Lechuza Rondo is elegant en ongecompliceerd ..Vanaf € 148.95 -
Hippophae rhamnoides (duindoorn) 50/60 cm.
Hippophae rhamnoides is een ideale struik voor een droge grond. Vooral ..Vanaf € 5.20 -
Hippophae rhamnoides (duindoorn) 50/60 cm.
Hippophae rhamnoides is een ideale struik voor een droge grond. Vooral ..Vanaf € 5.20 -
Juniperus virginiana 'grey owl' (jeneverbes) 80 stam
Grote struikvormige jeneverbes met blauwgroen loof. De hoogte na 10 jaar ..Vanaf € 122.55 -
Juniperus virginiana 'grey owl' (jeneverbes) 80 stam
Grote struikvormige jeneverbes met blauwgroen loof. De hoogte na 10 jaar ..Vanaf € 122.55 -
Rhododendron 'cunningham white' (rhododendron) 80/90cm
Rhododendron 'Cunningham´s White' is een van de vroegst bloeiende ..Vanaf € 78.65 -
Rhododendron 'cunningham white' (rhododendron) 80/90cm
Rhododendron 'Cunningham´s White' is een van de vroegst bloeiende ..Vanaf € 78.65 -
Phlox subulata 'purple beauty' (vlambloem) p9
Phlox subulata 'Purple Beauty' is een uit N.-Amerika afkomstig geslacht. ..Vanaf € 1.45 -
Phlox subulata 'purple beauty' (vlambloem) p9
Phlox subulata 'Purple Beauty' is een uit N.-Amerika afkomstig geslacht. ..Vanaf € 1.45 -
Sedum sieboldii (vetkruid) p9
Sedum sieboldii is een makkelijke groeiende zomerbloeier, die niet alleen ..Vanaf € 3.95
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Bloemen - boeket roze paars
Dit mooie boeket is opgemaakt met veel verschillende bloemen in ..Vanaf € 18.49 -
Bloemen - boeket roze paars
Dit mooie boeket is opgemaakt met veel verschillende bloemen in ..Vanaf € 18.49 -
Bloemen - boeket roze paars
Dit mooie boeket is opgemaakt met veel verschillende bloemen in ..Vanaf € 18.49 -
Roze plantenmix
Dit is weer een prachtig voorbeeld van onze goed doordachte manden met ..Vanaf € 25.50 -
Helium ballon happy birthday - it's your day
Zoekt u een helium ballon voor een verjaardag? Geef een orginele helium ..Vanaf € 9.95 -
Cupressocyparis leylandii (snelgroeiende haagconifeer) 150/175 cm
Cupressocyparis leylandii (haagconifeer) is de snelst groeiende conifeer, ..Vanaf € 22.55 -
Cupressocyparis leylandii (snelgroeiende haagconifeer) 150/175 cm
Cupressocyparis leylandii (haagconifeer) is de snelst groeiende conifeer, ..Vanaf € 22.55 -
Deutzia magnifica (bruidsbloem) 60/80 cm.
Deutzia magnifica is een goed vertakkende krachtig groeiende struik. De ..Vanaf € 12.30 -
Deutzia magnifica (bruidsbloem) 60/80 cm.
Deutzia magnifica is een goed vertakkende krachtig groeiende struik. De ..Vanaf € 12.30 -
Syringa vulgaris 'andenken an ludwig spath' (sering) 150/175 cm
Syringa vulgaris 'Andenken an Ludwig Spath' is een bekende Sering. De ..Vanaf € 175.20 -
Syringa vulgaris 'andenken an ludwig spath' (sering) 150/175 cm
Syringa vulgaris 'Andenken an Ludwig Spath' is een bekende Sering. De ..Vanaf € 175.20