Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Rouwboeket 'sympathy china'
Fraai rouwboeket, wordt vaak bij de nabestaanden bezorgd, zowel voor als ..Vanaf € 47.50 -
Wonderschone witte rozen
Er zijn maar weinig dingen verfijnder dan een boeket van glanzende, witte ..Vanaf € 60.00 -
Happy memories
Meer roze! Het gehele spectrum aan rozetinten wordt vertegenwoordigd in ..Vanaf € 52.50 -
Lelie verlangen
Een extravagant boeket van grote, lichtgele lelies. Kleine oranje en ..Vanaf € 30.00 -
Acer campestre (spaanse aak) 6/8 cm
Acer campestre (Spaanse Aak) is een boom die 12 meter hoog kan worden. Het ..Vanaf € 23.65 -
Acer campestre (spaanse aak) 6/8 cm
Acer campestre (Spaanse Aak) is een boom die 12 meter hoog kan worden. Het ..Vanaf € 23.65 -
Catalpa bignonioides 'nana' (bolcatalpa) 6/8 cm
Catalpa bignonioides 'Nana' is de bekende Bolcatalpa met grote ..Vanaf € 42.50 -
Catalpa bignonioides 'nana' (bolcatalpa) 6/8 cm
Catalpa bignonioides 'Nana' is de bekende Bolcatalpa met grote ..Vanaf € 42.50 -
Ceanothus 'gloire de versailles' (amerikaanse sering) 40/50 cm.
Ceanothus 'Gloire de Versailles' is een mooie donkerblauw bloeiende ..Vanaf € 7.90 -
Ceanothus 'gloire de versailles' (amerikaanse sering) 40/50 cm.
Ceanothus 'Gloire de Versailles' is een mooie donkerblauw bloeiende ..Vanaf € 7.90 -
Cupressocyparis leylandii 'castlewellan gold' (haagconifeer) 450/500 cm
Cupressocyparis leylandii 'Castlewellan Gold' (haagconifeer) is een ..Vanaf € 629.95 -
Cupressocyparis leylandii 'castlewellan gold' (haagconifeer) 450/500 cm
Cupressocyparis leylandii 'Castlewellan Gold' (haagconifeer) is een ..Vanaf € 629.95 -
Picea omorika (servische spar / omorikaden) 250/300 cm
Picea omorika is een smal piramidaal groeiende conifeer met een ..Vanaf € 234.20 -
Picea omorika (servische spar / omorikaden) 250/300 cm
Picea omorika is een smal piramidaal groeiende conifeer met een ..Vanaf € 234.20 -
Pieris 'forest flame' (rotsheide) 100/125 cm.
Pieris 'Forest Flame' is wellicht de bekendste Rotsheide. Deze Pieris ..Vanaf € 193.00 -
Pieris 'forest flame' (rotsheide) 100/125 cm.
Pieris 'Forest Flame' is wellicht de bekendste Rotsheide. Deze Pieris ..Vanaf € 193.00
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Boeket 'roses turkey peak period'
Boeket van 12 rode rozen. De getoonde prijzen zijn voor lengte kort, ..Vanaf € 120.00 -
Bloemstuk 'mexico'
Prachtig bloemstuk in ronde vorm met seizoensbloemen in gele tinten.Vanaf € 100.00 -
Rode rozen per stuk (min. 10 stuks)
Rode Rozen bestellen en laten bezorgen in Nederland? Bepaal zelf het ..Vanaf € 2.00 -
Artstone ella divider white
De Artstone Ella Divider white is een UV bestendige planter met een uniek ..Vanaf € 53.95 -
Schefflera arboricola toef (kamerplant)
Herkomst: Schefflera is familie van de klimop (Araliaceae) en groeit van ..Vanaf € 75.00 -
Beaucarnea recurvata (vertakt)
Standplaats: Bij voorkeur een lichte standplaats, `s zomers geen direct ..Vanaf € 119.00 -
Fuchsia wassernymph
Van oorsprong komt de Fuchsia wassernymph 'Fuchsia' uit Zuid-Amerika. Deze ..Vanaf € 3.10 -
Houten krans kuwa dia. 80cm. white wash
Prachtige topkwaliteit houten krans vervaardigd van Kuwa houtDe diameter ..Vanaf € 79.95 -
Ficus carica (vijg) 100/125 cm.
Ficus carica is een bekende tropische plant met groot blad. In ..Vanaf € 59.90 -
Ficus carica (vijg) 100/125 cm.
Ficus carica is een bekende tropische plant met groot blad. In ..Vanaf € 59.90 -
Magnolia liliiflora 'nigra' (beverboom) 125/150 cm
Magnolia liliiflora 'Nigra' is een rijkbloeiende Magnolia met grote paarse ..Vanaf € 76.75 -
Magnolia liliiflora 'nigra' (beverboom) 125/150 cm
Magnolia liliiflora 'Nigra' is een rijkbloeiende Magnolia met grote paarse ..Vanaf € 76.75 -
Trapa natans (waternoot) plastic verpakking
Trapa natans (waternoot) is een drijfplant. Latijnse naam: Maat: ..Vanaf € 5.45 -
Trapa natans (waternoot) plastic verpakking
Trapa natans (waternoot) is een drijfplant. Latijnse naam: Maat: ..Vanaf € 5.45