Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Valentijn boeket met beer
Valentijn boeket met hart ballon, in de kleuren rood en roze met daarbij ..Vanaf € 39.50 -
Dracaena compacta (3 stammen) in hydrocultuur
Standplaats: Bij voorkeur een lichte plek of een plek met indirect ..Vanaf € 35.00 -
Zamioculcas zamiifolia 100 cm. (kamerplant)
Herkomst: De officiële naam is Zamioculcas Zamiifolia, maar ..Vanaf € 32.00 -
Bloempot lechuza classico antraciet 28
Functionaliteit en design, daar staat Lechuza Classico voor!Diameter 28 ..Vanaf € 22.95 -
Ailanthus altissima (hemelboom) 18/20 cm
Ailanthus altissima (Hemelboom) is een karakteristieke boom die met ..Vanaf € 299.40 -
Ailanthus altissima (hemelboom) 18/20 cm
Ailanthus altissima (Hemelboom) is een karakteristieke boom die met ..Vanaf € 299.40 -
Ceanothus 'marie simon' (amerikaanse sering) 30/40 cm.
Ceanothus 'Marie Simon' is een mooie sierheester met roze bloemen. Deze ..Vanaf € 7.00 -
Ceanothus 'marie simon' (amerikaanse sering) 30/40 cm.
Ceanothus 'Marie Simon' is een mooie sierheester met roze bloemen. Deze ..Vanaf € 7.00 -
Juniperus communis 'suecica' (jeneverbes) 60/80 cm.
Juniperus communis 'Suecica' is een compact groeiende conifeer met een ..Vanaf € 10.45 -
Juniperus communis 'suecica' (jeneverbes) 60/80 cm.
Juniperus communis 'Suecica' is een compact groeiende conifeer met een ..Vanaf € 10.45 -
Ligustrum ovalifolium 'aureum' (liguster) 80/100 cm.
Ligustrum ovalifolium 'Aureum' is de geel-bonte vorm, is wat minder sterk ..Vanaf € 36.65 -
Ligustrum ovalifolium 'aureum' (liguster) 80/100 cm.
Ligustrum ovalifolium 'Aureum' is de geel-bonte vorm, is wat minder sterk ..Vanaf € 36.65 -
Aster 'professor anton kippenberg' (aster) p9
De bloei van Aster 'Prof. Anton Kippenberg' (Aster) valt in de periode ..Vanaf € 1.45 -
Aster 'professor anton kippenberg' (aster) p9
De bloei van Aster 'Prof. Anton Kippenberg' (Aster) valt in de periode ..Vanaf € 1.45
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Rouwarrangement 'timeless'
Tijdloos rouwarrangement in druppelvorm in fraaie witte kleuren. Sinds ..Vanaf € 95.00 -
Witte rozentuin
Een prachtig totaalpakket! Dit arrangement bestaat uit champagne- en ..Vanaf € 36.50 -
Bloeiende favoriet
Een van onze meest opbeurende boeketten! Vele abrikooskleurige rozen, ..Vanaf € 34.50 -
Fruitmand met get well heliumballon
Fruitmand 39cm met get well heliumballon van 45cm Onze fruitmanden worden ..Vanaf € 46.95 -
Castanea sativa (tamme kastanje) 20/25 cm
Castanea sativa (Tamme Kastanjeboom) is een grote boom met een brede ..Vanaf € 786.50 -
Castanea sativa (tamme kastanje) 20/25 cm
Castanea sativa (Tamme Kastanjeboom) is een grote boom met een brede ..Vanaf € 786.50 -
Corylus maxima 'purpurea' (rode hazelaar) 60/80 cm.
Corylus maxima 'Purpurea' is een opvallende roodbladige Hazelnoot, de ..Vanaf € 17.20 -
Corylus maxima 'purpurea' (rode hazelaar) 60/80 cm.
Corylus maxima 'Purpurea' is een opvallende roodbladige Hazelnoot, de ..Vanaf € 17.20 -
Crataegus laevigata 'paul's scarlet' (rode meidoorn) 8/10 cm
Crataegus laevigata 'Paul's Scarlet' (rode meidoorn) is een boom die ..Vanaf € 78.65 -
Crataegus laevigata 'paul's scarlet' (rode meidoorn) 8/10 cm
Crataegus laevigata 'Paul's Scarlet' (rode meidoorn) is een boom die ..Vanaf € 78.65 -
Quercus palustris (moeraseik) 25/30 cm
Quercus palustris (Moeraseik) is een boom die gelifd is door zijn mooie ..Vanaf € 719.95 -
Quercus palustris (moeraseik) 25/30 cm
Quercus palustris (Moeraseik) is een boom die gelifd is door zijn mooie ..Vanaf € 719.95 -
Quercus robur 'fastigiata' (zomereik als zuilboom) 450/500 cm
Quercus robur ´Fastigiata´ is een smal opgaande Zomereik voor ..Vanaf € 665.50 -
Quercus robur 'fastigiata' (zomereik als zuilboom) 450/500 cm
Quercus robur ´Fastigiata´ is een smal opgaande Zomereik voor ..Vanaf € 665.50