Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Witte klokjestuin
Een frisse, modieuze, witte klokjesbloem in een lage, witte, houten pot. ..Vanaf € 15.00 -
Kerststuk duo (2 stuks).
Gemakkelijk via het internet een kersttuk bestellen. Uw online Fleurop ..Vanaf € 30.00 -
Elho pure square wit + wielen (l40cm x b40cm x h40)
Verfraai je huis en tuin met deze prachtige Elho Pure Square. Deze strakke ..Vanaf € 74.95 -
Luxe bloempot laos mini zwart glans dia. 14
Laos Mini Zwart glans Dia. 14De regendruppels vinden traag hun weg naar de ..Vanaf € 12.95 -
Hibiscus syriacus 'woodbridge' (altheastruik) 80/100 cm.
Hibiscus syriacus 'Woodbridge' is een van de bekendste Tuinhibiscus. Het ..Vanaf € 53.85 -
Hibiscus syriacus 'woodbridge' (altheastruik) 80/100 cm.
Hibiscus syriacus 'Woodbridge' is een van de bekendste Tuinhibiscus. Het ..Vanaf € 53.85 -
Hibiscus syriacus 'woodbridge' (altheastruik) 80/100 cm.
Hibiscus syriacus 'Woodbridge' is een van de bekendste Tuinhibiscus. Het ..Vanaf € 32.45 -
Hibiscus syriacus 'woodbridge' (altheastruik) 80/100 cm.
Hibiscus syriacus 'Woodbridge' is een van de bekendste Tuinhibiscus. Het ..Vanaf € 32.45 -
Potentilla fruticosa 'tangerine' (ganzerik) 25/30 cm.
Potentilla fruticosa 'Tangerine' is een Ganzerik met oranje bloemen. Hij ..Vanaf € 2.30 -
Potentilla fruticosa 'tangerine' (ganzerik) 25/30 cm.
Potentilla fruticosa 'Tangerine' is een Ganzerik met oranje bloemen. Hij ..Vanaf € 2.30 -
Carpinus betulus 'fastigiata' (haagbeuk als pyramide) 400/450 cm
Carpinus betulus 'Fastigiata' geknipt als pyramide met vier gelijke kanten ..Vanaf € 998.25 -
Carpinus betulus 'fastigiata' (haagbeuk als pyramide) 400/450 cm
Carpinus betulus 'Fastigiata' geknipt als pyramide met vier gelijke kanten ..Vanaf € 998.25 -
Pinus sylvestris (grove den) 16/18 cm
Pinus sylvestris (Grove Den) is een groenblijvende naaldboom. De Grove ..Vanaf € 477.95 -
Pinus sylvestris (grove den) 16/18 cm
Pinus sylvestris (Grove Den) is een groenblijvende naaldboom. De Grove ..Vanaf € 477.95 -
Sedum cauticola f. 'lidakense' (vetkruid) p9
Sedum cauticola f. 'Lidakense' is een makkelijk groeiende zomerbloeier, ..Vanaf € 2.15
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Boeket 'sympathy malaysia'
Fraai rouwboeket, wordt vaak bij de nabestaanden bezorgd, zowel voor als ..Vanaf € 35.00 -
Artstone ella wallhanger black
De Artstone Ella Wallhanger black is een UV bestendige planter met een ..Vanaf € 4.95 -
Dracaena pleomele song of india. (kamerplant)
Herkomst: De Dracaena of drakenbloedboom vindt haar oorsprong in ..Vanaf € 525.00 -
Kerstboom besneeuwd met verlichting. flock tree. hgte 240cm.
Kerstboom met kunstsneeuw en verlichting 'Flock Tree'Hoogte ..Vanaf € 399.00 -
Clematis 'ville de lyon' (bosrank) 80/100 cm.
Clematis 'Ville de Lyon' planten in vruchtbare, goed gedraineerde grond ..Vanaf € 6.55 -
Clematis 'ville de lyon' (bosrank) 80/100 cm.
Clematis 'Ville de Lyon' planten in vruchtbare, goed gedraineerde grond ..Vanaf € 6.55 -
Cotoneaster adpressus (dwergmispel) 25/30 cm.
Cotoneaster adpressus is een wintergroene bodembedekker. Dit ..Vanaf € 3.70 -
Cotoneaster adpressus (dwergmispel) 25/30 cm.
Cotoneaster adpressus is een wintergroene bodembedekker. Dit ..Vanaf € 3.70 -
Elaeagnus pungens 'maculata' (olijfwilg) 80/100 cm.
Elaeagnus pungens 'Maculata' is een breed uitgroeiende heester met ..Vanaf € 52.60 -
Elaeagnus pungens 'maculata' (olijfwilg) 80/100 cm.
Elaeagnus pungens 'Maculata' is een breed uitgroeiende heester met ..Vanaf € 52.60 -
Pinus nigra nigra (oostenrijkse den) 18/20 cm
Pinus nigra nigra (Oostenrijkse den) is een groenblijvende boom die veel ..Vanaf € 574.75 -
Pinus nigra nigra (oostenrijkse den) 18/20 cm
Pinus nigra nigra (Oostenrijkse den) is een groenblijvende boom die veel ..Vanaf € 574.75 -
Euonymus alatus 'compactus' (kardinaalshoed) 80/100 cm.
Euonymus alatus 'Compactus' is een dwergvorm met een spectaculaire ..Vanaf € 69.90 -
Euonymus alatus 'compactus' (kardinaalshoed) 80/100 cm.
Euonymus alatus 'Compactus' is een dwergvorm met een spectaculaire ..Vanaf € 69.90 -
Phlox white (vlambloem) per 5
Phlox vertaald is vlam; vlambloem is de Nederlandse naam voor deze plant. ..Vanaf € 7.20 -
Phlox white (vlambloem) per 5
Phlox vertaald is vlam; vlambloem is de Nederlandse naam voor deze plant. ..Vanaf € 7.20 -
Acer freemanii 'autumn blaze' (esdoorn) 10/12 cm
Acer freemanii 'Autumn Blaze' is een esdoorn met een spectaculaire ..Vanaf € 149.70