Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Tierra real wit
Tierra Real Wit wordt geproduceerd uit rijpe Pardina druiven geteeld in de ..Vanaf € 11.95 -
Zonnige sensatie
Een modern tafelstuk, die gelijk in het oog springt met haar zonnebloemen ..Vanaf € 45.00 -
Witte wonders
Een hemels en prachtig wit boeket, bestaande uit rozen, leeuwenbekken en ..Vanaf € 50.00 -
Majestieuze phalaenopsis
Dit zijn enkele van de meer uitgesproken orchideeën van de ruim ..Vanaf € 49.50 -
Mono boeket gerbera
Mono boeket Gerbera oranje rood Door beschikbaarheid van bloemen kan het ..Vanaf € 13.50 -
Paeonia roze
Van oorsprong komt de Paeonia roze 'Pioenroos' uit de West-Balkan. Deze ..Vanaf € 3.90 -
Malus domestica 'sterappel' (appelboom) hoogstam
Malus domestica 'Sterappel'heeft een vrucht die platrond is, rood en ..Vanaf € 29.95 -
Malus domestica 'sterappel' (appelboom) hoogstam
Malus domestica 'Sterappel'heeft een vrucht die platrond is, rood en ..Vanaf € 29.95 -
Prunus cerasifera 'nigra' (rode kerspruim) 25/30 cm
Prunus cerasifera 'Nigra' (rode Kerspruim) is een bekende roodbladige boom ..Vanaf € 598.95 -
Prunus cerasifera 'nigra' (rode kerspruim) 25/30 cm
Prunus cerasifera 'Nigra' (rode Kerspruim) is een bekende roodbladige boom ..Vanaf € 598.95 -
Weigela 'rosea' (weigela) 60/80 cm.
Weigela 'Rosea' is een bladverliezende heester met rose bloemen. De ..Vanaf € 8.10 -
Weigela 'rosea' (weigela) 60/80 cm.
Weigela 'Rosea' is een bladverliezende heester met rose bloemen. De ..Vanaf € 8.10 -
Acer palmatum 'seiryu' (japanse esdoorn) 50/60 cm.
Acer palmatum 'Seiryu' is een langzame groeier, deze sierheester groeit ..Vanaf € 29.00 -
Acer palmatum 'seiryu' (japanse esdoorn) 50/60 cm.
Acer palmatum 'Seiryu' is een langzame groeier, deze sierheester groeit ..Vanaf € 29.00 -
Ribes rubrum 'jonkheer van tets' (rode bes) struik
Ribes rubrum 'Jonkheer van Tets' bloet in maart april, u kunt de rode ..Vanaf € 10.55 -
Ribes rubrum 'jonkheer van tets' (rode bes) struik
Ribes rubrum 'Jonkheer van Tets' bloet in maart april, u kunt de rode ..Vanaf € 10.55 -
Morus alba (witte moerbei) 10/12 cm
Morus Alba (witte Moerbei) wordt vaak gehouden om zijn vruchten ..Vanaf € 119.80
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Boeket 'red today'
Een leuk gemengd boeket met diverse rode bloemen, excl. vaas. LET OP: dit ..Vanaf € 22.00 -
Ballon cijfer '1'
Leuke heliumballon in de vorm van het cijfer '1'. Maak zelf de combinatie ..Vanaf € 11.95 -
Nature's gift 25 euro
Allerlei leuke belevenissen, het assortiment kan steeds geupdate worden. ..Vanaf € 25.00 -
Fluisteringen
Een charmant en vrolijk arrangement met roze en witte rozen. Gedecoreerd ..Vanaf € 47.50 -
Witte phalaenopsisdroom
Een grote verzameling satijnachtige, witte orchideeën in een lage, ..Vanaf € 49.50 -
Plantenbak lechuza cubico alto scarlet red 40
Juist in de professionele groenvoorziening voor binnenruimtes komt het ..Vanaf € 159.95 -
Malus 'professor sprenger' (sierappel) 20/25 cm
Malus 'Professor Sprenger' (Sierappel) kent een rijke bloei van witte ..Vanaf € 211.75 -
Malus 'professor sprenger' (sierappel) 20/25 cm
Malus 'Professor Sprenger' (Sierappel) kent een rijke bloei van witte ..Vanaf € 211.75 -
Pinus parviflora 'glauca' (pinus) 300/350 cm
Pinus parviflora 'Glauca' is de meest aangeplante cultivar van dit ..Vanaf € 5879.70 -
Pinus parviflora 'glauca' (pinus) 300/350 cm
Pinus parviflora 'Glauca' is de meest aangeplante cultivar van dit ..Vanaf € 5879.70 -
Tilia cordata (winterlinde) 40/60 cm.
Tilia cordata als bosplantsoen. Latijnse naam: Maat: Groenblijvend : ..Vanaf € 1.45 -
Tilia cordata (winterlinde) 40/60 cm.
Tilia cordata als bosplantsoen. Latijnse naam: Maat: Groenblijvend : ..Vanaf € 1.45 -
Tsuga heterophylla (westelijke hemlockspar) 100/125 cm.
De westelijke hemlockspar (Tsuga heterophylla) is een boom uit de ..Vanaf € 13.75 -
Tsuga heterophylla (westelijke hemlockspar) 100/125 cm.
De westelijke hemlockspar (Tsuga heterophylla) is een boom uit de ..Vanaf € 13.75 -
Acer japonicum 'aconitifolium' (japanse esdoorn) 175/200 cm
De Acer japonicum 'Aconitifolium' is een mooie solitaire Esdoorn. Een ..Vanaf € 688.30