Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Sanseveria today
Moderne groene plant. Prachtig in uw woonkamer, op kantoor of als cadeau ..Vanaf € 62.50 -
Luxe geschenk 'white&cham.moet'
Origineel cadeau en fraai relatiegeschenk; een houten kist met daarin een ..Vanaf € 84.95 -
Philodendron pertusem mosstok 120 80 cm. (kamerplant)
Herkomst: De Philodendron behoort tot de Araceae familie. Er groeien zo'n ..Vanaf € 18.00 -
Corylus colurna (boomhazelaar) 20/25 cm
Corylus colurna (boomhazelaar) wordt een grote boom van circa 15 meter ..Vanaf € 236.50 -
Corylus colurna (boomhazelaar) 20/25 cm
Corylus colurna (boomhazelaar) wordt een grote boom van circa 15 meter ..Vanaf € 236.50 -
Spiraea nipponica 'snowmound' (spierstruik) 30/40 cm.
Spiraea nipponica 'Snowmound' is een mooie struik met overhangende ..Vanaf € 2.15 -
Spiraea nipponica 'snowmound' (spierstruik) 30/40 cm.
Spiraea nipponica 'Snowmound' is een mooie struik met overhangende ..Vanaf € 2.15 -
Taxus baccata 'fastigiata' (groene zuiltaxus) 140/160 cm
Taxus baccata 'Fastigiata is een langzaam groeiende groene zuiltaxus. ..Vanaf € 199.65 -
Taxus baccata 'fastigiata' (groene zuiltaxus) 140/160 cm
Taxus baccata 'Fastigiata is een langzaam groeiende groene zuiltaxus. ..Vanaf € 199.65 -
Carpinus betulus (haagbeuk als leiboom) 10/12 cm
Carpinus betulus, de haagbeuk gekweekt als leiboom. Het leirek kunnen wij ..Vanaf € 119.80 -
Carpinus betulus (haagbeuk als leiboom) 10/12 cm
Carpinus betulus, de haagbeuk gekweekt als leiboom. Het leirek kunnen wij ..Vanaf € 119.80 -
Malus 'profusion' (sierappel) 18/20 cm
Malus 'Profusion' (Sierappel) is een sierappel met rode bloesem in het ..Vanaf € 332.75 -
Malus 'profusion' (sierappel) 18/20 cm
Malus 'Profusion' (Sierappel) is een sierappel met rode bloesem in het ..Vanaf € 332.75
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Boeket 'luxury white today'
Een mooi tonend boeket. Bijvoorbeeld mooi als felicitatieboeket bij een ..Vanaf € 57.50 -
Bounty boeket
Een mild en zacht boeket in abrikoos- en champagnetinten, bestaande uit ..Vanaf € 47.00 -
Zoete verrassing
Een leuk gemengd boeket met paarse, rode en witte bloemen, gecombineerd ..Vanaf € 29.50 -
Chocolade kado love you xl
Chocolade kado Love You, Voor de allerliefste. Exclusief verkrijgbaar bij ..Vanaf € 7.95 -
Sympathie boeket wit modern gegroepeerd
Stijlvol boeket van witte bloemen modern opgemaakt in groepjes Door ..Vanaf € 22.95 -
Juniperus media 'mint julep' (jeneverbes) 30/40 cm.
Conifeer met een breed spreidende groeiwijze. Hoogte circa 1 m, breedte ..Vanaf € 9.15 -
Juniperus media 'mint julep' (jeneverbes) 30/40 cm.
Conifeer met een breed spreidende groeiwijze. Hoogte circa 1 m, breedte ..Vanaf € 9.15 -
Malus domestica 'discovery' (appelboom) hoogstam
Malus domestica 'Discovery' heeft een platronde rode vrucht. Stevige ..Vanaf € 29.95 -
Malus domestica 'discovery' (appelboom) hoogstam
Malus domestica 'Discovery' heeft een platronde rode vrucht. Stevige ..Vanaf € 29.95 -
Rhododendron 'geisha pink' (japanse azalea) 20/25 cm.
Rhododendron 'Geisha Pink' is een bladhoudende Japanse Azalea met rose ..Vanaf € 7.85 -
Rhododendron 'geisha pink' (japanse azalea) 20/25 cm.
Rhododendron 'Geisha Pink' is een bladhoudende Japanse Azalea met rose ..Vanaf € 7.85 -
Syringa microphylla 'superba' (sering) 80/100 cm.
Syringa microphylla 'Superba' is een opgaand groeiende Sering tot 150cm ..Vanaf € 18.70 -
Syringa microphylla 'superba' (sering) 80/100 cm.
Syringa microphylla 'Superba' is een opgaand groeiende Sering tot 150cm ..Vanaf € 18.70 -
Fagus sylvatica 'dawyck purple' (rode zuilbeuk) 400/450 cm
Fagus sylvatica 'Dawyck Purple' (Rode zuilbeuk) is een traag groeiende ..Vanaf € 816.75