Aster ageratoides 'stardust' (aster) p9
Het fantastische van de Aster ageratoides Stardust (Aster) is dat hij het overal doet. In de zon en in de schaduw, op vochtige en op droge grond, overal bloeit Aster ageratoides Stardust van september tot november stug door met lila bloemen die buitengewoon aantrekkelijk zijn voor vlinders en bijen.In het voorjaar de afgestorven stengels afknippen.De hoogte wordt ongeveer 50 cm.
Latijnse naam:
Maat:
Groenblijvend :
Hoogte tot :
Bloeikleur :
Bloeitijd :
Bezorgtijd: jaarrond
Bezorgkosten: 0.00
Aster ageratoides 'stardust' (aster) p9 koop je o.a bij
-
Acaena microphylla 'kupferteppich' (stekelnootje) p9
Acaena microphylla 'Kupferteppich' (stekelnootje) is een groenblijvende ..Vanaf € 1.30 -
Acaena microphylla 'kupferteppich' (stekelnootje) p9
Acaena microphylla 'Kupferteppich' (stekelnootje) is een groenblijvende ..Vanaf € 1.30 -
Acanthus mollis (stekelige berenklauw) p9
Acanthus mollis (Stekelige Berenklauw)is een decoratieve borderplant, met ..Vanaf € 1.85 -
Acanthus mollis (stekelige berenklauw) p9
Acanthus mollis (Stekelige Berenklauw)is een decoratieve borderplant, met ..Vanaf € 1.85 -
Achillea 'coronation gold' (duizendblad) p9
Achillea 'Coronation Gold' (Duizendblad) is een goede snijbloem. De bloem ..Vanaf € 1.85 -
Achillea 'coronation gold' (duizendblad) p9
Achillea 'Coronation Gold' (Duizendblad) is een goede snijbloem. De bloem ..Vanaf € 1.85
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Rouwboeket 'sympathy turkey'
Fraai rouwboeket, wordt vaak bij de nabestaanden bezorgd, zowel voor als ..Vanaf € 85.00 -
Single rose 'malaysia'
Een leuke manier om je geliefde te verrassen! Een prachtige rode roos ..Vanaf € 32.50 -
Rode rozen magie
Een verfijnd, laag arrangement vol klasse en harmonie. Prachtige rode ..Vanaf € 49.00 -
Tulpenverleiding
Een vrolijk kleurenspel! Dit tulpenboeket maakt de lente nog vrolijker.Vanaf € 20.00 -
Seizoensheilige
Een episch groen met wit boeket met witte rozen, anemonen en Ranunculus.Vanaf € 32.50 -
Californian sun
Niemand kan een glimlach onderdrukken bij het zien van dit levendige gele ..Vanaf € 25.00 -
Artstone ella divider black
De Artstone Ella Divider black is een UV bestendige planter met een uniek ..Vanaf € 53.95 -
Dracaena pleomele song of india (kamerplant)
Herkomst: De Dracaena of drakenbloedboom vindt haar oorsprong in ..Vanaf € 175.00 -
Schefflera arboricola gevlochten stam. (kamerplant)
Herkomst: Schefflera is familie van de klimop (Araliaceae) en groeit van ..Vanaf € 75.00 -
Calla domenique
Van oorsprong komt de Calla Domenique 'Aronskelk' uit Zuid-Afrika. Deze ..Vanaf € 3.10 -
Malus domestica 'sterappel' (appelboom) struik
Malus domestica 'Sterappel'heeft een vrucht die platrond is, rood en ..Vanaf € 9.95 -
Malus domestica 'sterappel' (appelboom) struik
Malus domestica 'Sterappel'heeft een vrucht die platrond is, rood en ..Vanaf € 9.95 -
Nothofagus antarctica (schijnbeuk) 125/150 cm
Nothofagus antarctica is een opvallende verschijning door zijn grillige ..Vanaf € 35.70 -
Nothofagus antarctica (schijnbeuk) 125/150 cm
Nothofagus antarctica is een opvallende verschijning door zijn grillige ..Vanaf € 35.70 -
Pinus nigra nigra (oostenrijkse bergden) 40/60 cm
Pinus nigra nigra is de Oostenrijkse den. De hoogte na 10 jaar is 10 m. De ..Vanaf € 11.55 -
Pinus nigra nigra (oostenrijkse bergden) 40/60 cm
Pinus nigra nigra is de Oostenrijkse den. De hoogte na 10 jaar is 10 m. De ..Vanaf € 11.55 -
Prunus glandulosa 'alba plena' (witte amandel) 40/50 cm.
Prunus glandulosa 'Alba Plena' is een opgaand groeiende heester met mooie ..Vanaf € 10.95 -
Prunus glandulosa 'alba plena' (witte amandel) 40/50 cm.
Prunus glandulosa 'Alba Plena' is een opgaand groeiende heester met mooie ..Vanaf € 10.95 -
Taxus baccata 'fastigiata' (groene zuiltaxus) 140/160 cm
Taxus baccata 'Fastigiata is een langzaam groeiende groene zuiltaxus. ..Vanaf € 199.65 -
Taxus baccata 'fastigiata' (groene zuiltaxus) 140/160 cm
Taxus baccata 'Fastigiata is een langzaam groeiende groene zuiltaxus. ..Vanaf € 199.65 -
Tsuga canadensis (hemlockspar) 80/100 cm.
Tsuga canadensis (Hemlockspar) is een brede conifeer die piramidaal omhoog ..Vanaf € 15.15 -
Tsuga canadensis (hemlockspar) 80/100 cm.
Tsuga canadensis (Hemlockspar) is een brede conifeer die piramidaal omhoog ..Vanaf € 15.15 -
Betula utilis jacquemontii (witte berk) 14/16 cm
Betula utilis jacquemontii is een witte berk met een aantrekkelijke witte ..Vanaf € 258.65 -
Betula utilis jacquemontii (witte berk) 14/16 cm
Betula utilis jacquemontii is een witte berk met een aantrekkelijke witte ..Vanaf € 258.65 -
Cornus kousa (japanse kornoelje) 125/150 cm
Cornus kousa is een schitterende solitaire heester. Het blad van Cornus ..Vanaf € 49.95 -
Cornus kousa (japanse kornoelje) 125/150 cm
Cornus kousa is een schitterende solitaire heester. Het blad van Cornus ..Vanaf € 49.95