Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Bloemen - middellange rode rozen
Een prachtig en romantisch boeket volledig opgemaakt met de mooiste rode ..Vanaf € 2.50 -
Bloemen - middellange rode rozen
Een prachtig en romantisch boeket volledig opgemaakt met de mooiste rode ..Vanaf € 2.50 -
Bloemen - middellange rode rozen
Een prachtig en romantisch boeket volledig opgemaakt met de mooiste rode ..Vanaf € 2.50 -
Bloemen - boeket gemengd roze
Boeket gemaakt van verschillende roze bloemen waaronder pioenrozen en ..Vanaf € 24.50 -
Bloemen - boeket gemengd roze
Boeket gemaakt van verschillende roze bloemen waaronder pioenrozen en ..Vanaf € 24.50 -
Bloemen - boeket gemengd roze
Boeket gemaakt van verschillende roze bloemen waaronder pioenrozen en ..Vanaf € 24.50 -
Boeket 'roses turkey'
Boeket van 12 rode rozen. De getoonde prijzen zijn voor lengte kort, ..Vanaf € 110.00 -
Gezegend met schoonheid
Een feest van verschillende vormen, kleuren en structuren. Rozen van ..Vanaf € 46.50 -
Rozen der romantiek
Een nobel geheel van roze rozen in twee verschillende schakeringen, ..Vanaf € 34.50 -
Elaeagnus pungens 'maculata' (olijfwilg) 60/80 cm.
Elaeagnus pungens 'Maculata' is een breed uitgroeiende heester met ..Vanaf € 43.30 -
Elaeagnus pungens 'maculata' (olijfwilg) 60/80 cm.
Elaeagnus pungens 'Maculata' is een breed uitgroeiende heester met ..Vanaf € 43.30 -
Juniperus virginiana 'grey owl' (jeneverbes) -
Grote struikvormige jeneverbes met blauwgroen loof. De hoogte na 10 jaar ..Vanaf € 35.80
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Bloemen - boeket bont xl
Een heel vrolijk en veelzijdig boeket! Opgemaakt uit alle kleuren van de ..Vanaf € 30.00 -
Bloemen - boeket bont xl
Een heel vrolijk en veelzijdig boeket! Opgemaakt uit alle kleuren van de ..Vanaf € 30.00 -
Bloemen - boeket bont xl
Een heel vrolijk en veelzijdig boeket! Opgemaakt uit alle kleuren van de ..Vanaf € 30.00 -
Ballon 'greatest dad'
Superleuke kinderballon om Papa eens flink te verrassen. Deze helium ..Vanaf € 10.95 -
Wonderschone witte rozen
Er zijn maar weinig dingen verfijnder dan een boeket van glanzende, witte ..Vanaf € 60.00 -
Anjer sensatie
Anjerfeest! Een vol, rond boeket met anjers in drie verschillende tinten, ..Vanaf € 34.50 -
Lekkere rode wijn hartjes snoepjes
Lekkere rode wijn met hartjes snoepjes Een kaartje met persoonlijke tekst ..Vanaf € 13.95 -
Heliumballon eendje
Geel eendje heliumballon van 50cm Onze ballonnen worden gevuld met helium ..Vanaf € 11.95 -
Cornus florida 'rubra' (amerikaanse kornoelje) 100/125 cm.
Cornus florida 'Rubra' is een grote Kornoelje. Hij bereikt een hoogte van ..Vanaf € 80.20 -
Cornus florida 'rubra' (amerikaanse kornoelje) 100/125 cm.
Cornus florida 'Rubra' is een grote Kornoelje. Hij bereikt een hoogte van ..Vanaf € 80.20 -
Zantedeschia aethiopica (moerasaronskelk) p9
Moerasaronskelk is een Moerasplant, Vaste plant met groot glanzend groen ..Vanaf € 4.70 -
Zantedeschia aethiopica (moerasaronskelk) p9
Moerasaronskelk is een Moerasplant, Vaste plant met groot glanzend groen ..Vanaf € 4.70 -
Hedera colchica 'sulphur heart' (kaukasische klimop) 175/200 cm
Hedera colchica 'Sulphur Heart' Deze klimplant heeft grote ..Vanaf € 35.70 -
Hedera colchica 'sulphur heart' (kaukasische klimop) 175/200 cm
Hedera colchica 'Sulphur Heart' Deze klimplant heeft grote ..Vanaf € 35.70 -
Ilex aquifolium 'argentea marginata' (hulst) 225/250 cm
Ilex aquifolium ´Argentea Marginata´ is een bladhoudende bonte ..Vanaf € 665.50 -
Ilex aquifolium 'argentea marginata' (hulst) 225/250 cm
Ilex aquifolium ´Argentea Marginata´ is een bladhoudende bonte ..Vanaf € 665.50 -
Osmanthus heterophyllus 'goshiki' (schijnhulst) 25/30 cm.
Osmanthus heterophyllus 'Goshiki' is een groenblijvende struik, wordt ook ..Vanaf € 13.25