Let op: Plantcomplete heeft een actiecode die recht geeft op 10% korting op de gehele bestelling! Klik hier voor de actiecode
-
Rouwboeket 'sympathy belgium'
Fraai rouwboeket, wordt vaak bij de nabestaanden bezorgd, zowel voor als ..Vanaf € 85.00 -
Rouwarrangement 'modern white'
In dit moderne rouwstuk zitten o.a. verwerkt Lelie's, Anthurium, diverse ..Vanaf € 155.00 -
Rouwboeket 'rebirth'
Dit is het begin, niet het einde. Dit rouwboeket bestaat uit mooie witte ..Vanaf € 100.00 -
Bloemstuk modern witte anthuriums
Modern leuk bloemstuk opgemaakt met 2 witte mini Anthuriums, witte rozen ..Vanaf € 25.00 -
Hesperis matronalis (damastbloem) p9
Hesperis matronalis is een ouderwets geurende, gemakkelijke groeiende ..Vanaf € 1.40 -
Hesperis matronalis (damastbloem) p9
Hesperis matronalis is een ouderwets geurende, gemakkelijke groeiende ..Vanaf € 1.40 -
Vinca minor 'aureovariegata' (kleine maagdenpalm) p9
Vinca minor 'Aureovariegata' (kleine maagdenpalm) is een groenblijvende ..Vanaf € 1.80 -
Vinca minor 'aureovariegata' (kleine maagdenpalm) p9
Vinca minor 'Aureovariegata' (kleine maagdenpalm) is een groenblijvende ..Vanaf € 1.80 -
Tilia vulgaris 'pallida', leilinde (leilinde) 8/10 cm
Tilia vulgaris 'Pallida' is de bekende leilinde. De leilinde wordt nog ..Vanaf € 85.00
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Bloemen - rozenboeket bont xl
Een heel leuk en kleurrijk boeket die volledig is opgemaakt uit vrolijk ..Vanaf € 44.99 -
Bloemen - rozenboeket bont xl
Een heel leuk en kleurrijk boeket die volledig is opgemaakt uit vrolijk ..Vanaf € 44.99 -
Bloemen - rozenboeket bont xl
Een heel leuk en kleurrijk boeket die volledig is opgemaakt uit vrolijk ..Vanaf € 44.99 -
Bloementaart groot wit
Een mooie grote bloemetaart bezorgen in heel Nederland? Bestel deze grote ..Vanaf € 27.50 -
Dracaena massangeana vertakt (kamerplant)
Herkomst: De Dracaena of drakenbloedboom vindt haar oorsprong in ..Vanaf € 85.00 -
Phlebodium bleu star (kamerplant)
Herkomst: Van oorsprong komen de planten uit Tropisch Azië ..Vanaf € 53.00 -
Cedrus deodara (himalayaceder) 600/700 cm
Cedrus deodara is inheems in de westelijke Himalaya en is daar de Heilige ..Vanaf € 1197.75 -
Cedrus deodara (himalayaceder) 600/700 cm
Cedrus deodara is inheems in de westelijke Himalaya en is daar de Heilige ..Vanaf € 1197.75 -
Hibiscus syriacus 'leopoldii' (altheastruik) 30/40cm
Hibiscus syriacus 'Leopoldii' krijgt grote gevulde witte met rozerode ..Vanaf € 10.95 -
Hibiscus syriacus 'leopoldii' (altheastruik) 30/40cm
Hibiscus syriacus 'Leopoldii' krijgt grote gevulde witte met rozerode ..Vanaf € 10.95 -
Hydrangea serrata 'intermedia' (hortensia) 30/40 cm.
Hydrangea serrata 'Intermedia' is een hortensia met een plaate ..Vanaf € 7.65 -
Hydrangea serrata 'intermedia' (hortensia) 30/40 cm.
Hydrangea serrata 'Intermedia' is een hortensia met een plaate ..Vanaf € 7.65 -
Liriope muscari (leliegras) 30/40 cm.
Liriope muscari Leliegras is ook te gebruiken als rotsplant. Liriope ..Vanaf € 42.40 -
Liriope muscari (leliegras) 30/40 cm.
Liriope muscari Leliegras is ook te gebruiken als rotsplant. Liriope ..Vanaf € 42.40 -
Syringa meyeri 'palibin' (sering) 40/60 cm.
Syringa meyeri 'Palibin' is een laagblijvende Sering. Syringa meyeri ..Vanaf € 30.20 -
Syringa meyeri 'palibin' (sering) 40/60 cm.
Syringa meyeri 'Palibin' is een laagblijvende Sering. Syringa meyeri ..Vanaf € 30.20 -
Thymus 'doone valley' (tijm) p9
Thymus 'Doone Valley'. Hoogte tot 15 cm. Groenblijvend. Geel gevlekt, ..Vanaf € 2.30