Aster ageratoides 'asran' (aster) p9
De Aster ageratoides 'Asran' (Aster) is zeer geschikt voor 'de tuin op het zuiden'. Verlangt een zonnige, warme plek op niet te arme grond en buiten de schaduwzone van bomen en heesters. Ze kan gebruikt worden als borderplant, want ze laat zich eenvoudig combineren. Deze plant heeft in de winter bescherming nodig tegen overvloedige regen en sneeuw. In de zomer moet u ervoor waken dat ze niet uitdroogt. Woekert niet of nauwelijks en laat zich goed combineren met andere planten. De bloemkleur is lilablauw en de bloeitijd is van september tot en met oktober. De volwassen hoogte van deze vaste plant is ongeveer 80 cm.
Latijnse naam:
Maat:
Groenblijvend :
Hoogte tot :
Bloeikleur :
Bloeitijd :
Bezorgtijd: jaarrond
Bezorgkosten: 0.00
Aster ageratoides 'asran' (aster) p9 koop je o.a bij
-
Acaena microphylla 'kupferteppich' (stekelnootje) p9
Acaena microphylla 'Kupferteppich' (stekelnootje) is een groenblijvende ..Vanaf € 1.30 -
Acaena microphylla 'kupferteppich' (stekelnootje) p9
Acaena microphylla 'Kupferteppich' (stekelnootje) is een groenblijvende ..Vanaf € 1.30 -
Acanthus mollis (stekelige berenklauw) p9
Acanthus mollis (Stekelige Berenklauw)is een decoratieve borderplant, met ..Vanaf € 1.85 -
Acanthus mollis (stekelige berenklauw) p9
Acanthus mollis (Stekelige Berenklauw)is een decoratieve borderplant, met ..Vanaf € 1.85 -
Achillea 'coronation gold' (duizendblad) p9
Achillea 'Coronation Gold' (Duizendblad) is een goede snijbloem. De bloem ..Vanaf € 1.85 -
Achillea 'coronation gold' (duizendblad) p9
Achillea 'Coronation Gold' (Duizendblad) is een goede snijbloem. De bloem ..Vanaf € 1.85
Prijzen
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
-
Perfecte roze rozen boeket
En toen waren er rozen! Een ongekend fris boeket van felroze rozen om uw ..Vanaf € 45.00 -
Serene stephanotis
Een ambitieuze, houtachtige klimplant in een afgeronde, vierkante pot van ..Vanaf € 18.50 -
Grafstuk biedemeier geel
Biedemeier rouwarrangement met gele bloemen. Dit grafstuk wordt gemaakt ..Vanaf € 85.00 -
Nijntje color roze
Originele Nijntje knuffelrammelaar in moderne uitvoering.Deze knuffel kan ..Vanaf € 7.95 -
Welcome home ballon
Welcome home heliumballon van 45cm Onze ballonnen worden gevuld met ..Vanaf € 8.95 -
Carpinus betulus 'fastigiata' (haagbeuk) 600/700 cm
Carpinus betulus 'Fastigiata' is een haagbeuk die zuilvomig groeit. Op ..Vanaf € 933.25 -
Carpinus betulus 'fastigiata' (haagbeuk) 600/700 cm
Carpinus betulus 'Fastigiata' is een haagbeuk die zuilvomig groeit. Op ..Vanaf € 933.25 -
Saxifraga urbium (schildersverdriet hoe-langer-hoe-liever) p9
Saxifraga urbium met een compact wintergroen bladrozet tot 15 cm hoogte. ..Vanaf € 1.70 -
Saxifraga urbium (schildersverdriet hoe-langer-hoe-liever) p9
Saxifraga urbium met een compact wintergroen bladrozet tot 15 cm hoogte. ..Vanaf € 1.70 -
Abies nordmanniana (nordmann-spar) 250/300 cm
De Nordmann-spar behoort tot het geslacht Zilverspar. De naalden zijn ..Vanaf € 719.95 -
Abies nordmanniana (nordmann-spar) 250/300 cm
De Nordmann-spar behoort tot het geslacht Zilverspar. De naalden zijn ..Vanaf € 719.95 -
Juglans regia (walnotenboom) 20/25 cm
Juglans regia (Walnotenboom) is een langzaam groeiende walnotenboom die ..Vanaf € 514.25 -
Juglans regia (walnotenboom) 20/25 cm
Juglans regia (Walnotenboom) is een langzaam groeiende walnotenboom die ..Vanaf € 514.25