Single rose 'china'
Een leuke manier om je geliefde te verrassen! Een prachtige rode roos ..Vanaf € 32.50 -
Zamioculcas today
Sterke plant die weinig water en licht nodig heeft. Gemakkelijke plant ..Vanaf € 30.50 -
Passiflora alata
Van oorsprong komt de Passiflora alata 'Passiebloem' uit Midden-Amerika. ..Vanaf € 4.05 -
Plantenbak lechuza cubico alto all inclusive set antraciet 40
Juist in de professionele groenvoorziening voor binnenruimtes komt het ..Vanaf € 198.00 -
Bloempot lechuza quadro ls all inclusive set wit 21
Ook de populaire Lechuza Quadro vorm is vanaf het voorjaar 2013 ..Vanaf € 27.95 -
Astrantia major (zeeuws knoopje) p9
Astrantia major (Zeeuws knoopje) komt van nature voor in Midden- en ..Vanaf € 2.20 -
Astrantia major (Zeeuws knoopje) komt van nature voor in Midden- en ..Vanaf € 2.20
Op zoek naar een bloemkado voor vriend, vriendin, familie of collega? Wij verzamelen de beste bloemen en boeketten tegen de beste prijzen. Onze bloemen zijn van uitstekende kwaliteit, en meestal de volgende dag in huis! Klik op de verschillende bloem categorieen op de site, en kijk waar jij de beste en mooiste bloemen kunt kopen. Ook staan er bloemaccessoirer, ballonnen en verschillende bloem items op de site. Kortom, op zoek naar een bloem of boeket, of iets met bloemen? Je vindt het hier bij bloemenboeket winkel!
Zingende ballon 'sweet baby girl'
Superheliumballon, grootte ongeveer 80 cm. Deze ballon zingt het liedje ..Vanaf € 24.95 -
Rouwboeket 'sympathy curacao'
Fraai rouwboeket, wordt vaak bij de nabestaanden bezorgd, zowel voor als ..Vanaf € 50.00 -
Gezegend met schoonheid
Een feest van verschillende vormen, kleuren en structuren. Rozen van ..Vanaf € 41.50 -
Hot pink orchidee
Een uiterst indrukwekkende orchidee met felpaars/rood in het midden, een ..Vanaf € 49.50 -
Fleurige phalaenopsis orchidee
Niemand kan om deze orchidee heen! De kleurschakeringen van de bloembladen ..Vanaf € 37.50 -
I love you hart ballon classic
I love you hart ballon classic heliumballon van 45cm Onze ballonnen ..Vanaf € 8.95 -
Zuil russian ash light
Zuilen en sokkels 'Russian Ash Light'Stijlvol en strak, op deze wijze kunt ..Vanaf € 99.00 -
Croton petra (vertakt bonsai)
Standplaats: De Croton kan prima op de wat donkere plaatsen, maar om de ..Vanaf € 99.00 -
Vaas rochelle black hgt. 23 cm.
Vaas Rochelle black hgt. 23 cm.Kleur zwart. De hoogte is 23 cm en de ..Vanaf € 22.95 -
Balkonbak lechuza balconera all inclusive set wit 50
Lechuza Balconera cottage all inclusive set in de kleur wit.De Lechuza ..Vanaf € 28.95 -
Pieris 'forest flame' (rotsheide) 80/100 cm.
Pieris 'Forest Flame' is wellicht de bekendste Rotsheide. Deze Pieris ..Vanaf € 99.85